DF40JC-90DS-0.4V(53)
DigiKey raktári szám
H124607TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H124607CT-ND - Vágott szalag (CT)
H124607DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40JC-90DS-0.4V(53)
Leírás
CONN RCPT 90POS SMD GOLD
Részletes leírás
90 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF40JC-90DS-0.4V(53) modellek
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magasság csatlakozópárral együtt
2mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,057" (1,45mm)
Pozíciók száma
90
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)