Ehhez nincs kép: DF40JC-80DP-0.4V(53)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF40JC-80DP-0.4V(53)
DigiKey raktári szám
DF40JC-80DP-0.4V(53)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40JC-80DP-0.4V(53)
Leírás
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF40JC-80DP-0.4V(53) modellek
Magasság csatlakozópárral együtt
2mm
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)
Pozíciók száma
80
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)