Ehhez nincs kép: DF40JC-50DP-0.4V(53)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF40JC-50DP-0.4V(53)
DigiKey raktári szám
DF40JC-50DP-0.4V(53)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40JC-50DP-0.4V(53)
Leírás
CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF40JC-50DP-0.4V(53) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
2mm
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)
Pozíciók száma
50
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)