DF40GB-36DP-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
26-DF40GB-36DP-0.4V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF40GB-36DP-0.4V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF40GB-36DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40GB-36DP-0.4V(51)
Leírás
PLUG, 0.4MM PITCH, 3.5MM HEIGHT,
Részletes leírás
36 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Kategória
Pozíciók száma
36
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)