DF40GB-30DP-0.4V-58
DF40GB-30DP-0.4V-58
DF40GB-30DP-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
26-DF40GB-30DP-0.4V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF40GB-30DP-0.4V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF40GB-30DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40GB-30DP-0.4V(51)
Leírás
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Részletes leírás
30 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF40GB-30DP-0.4V(51) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
Tulajdonságok
árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm
Pozíciók száma
30
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)