DF40C-90DS-0.4V(58)
DigiKey raktári szám
26-DF40C-90DS-0.4V(58)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF40C-90DS-0.4V(58)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF40C-90DS-0.4V(58)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40C-90DS-0.4V(58)
Leírás
CONN RCPT 90POS SMD GOLD
Részletes leírás
90 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF40C-90DS-0.4V(58) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm, 3mm, 4mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,057" (1,45mm)