DF40C-100DP-0.4V(58)
DigiKey raktári szám
26-DF40C-100DP-0.4V(58)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF40C-100DP-0.4V(58)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF40C-100DP-0.4V(58)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40C-100DP-0.4V(58)
Leírás
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF40C-100DP-0.4V(58) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)
Pozíciók száma
100
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)