DF40B-10DS-0.4V(58)
DigiKey raktári szám
H124595TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H124595CT-ND - Vágott szalag (CT)
H124595DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40B-10DS-0.4V(58)
Leírás
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF40B-10DS-0.4V(58) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,057" (1,45mm)
Pozíciók száma
10
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)