DF37NC-40DS-0.4V(53) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 7 204
Adatlap
Ehhez nincs kép: DF37NC-40DS-0.4V(53)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF37NC-40DS-0.4V(53)
DigiKey raktári szám
DF37NC-40DS-0.4V(53)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF37NC-40DS-0.4V(53)
Leírás
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
DF37NC-40DS-0.4V(53) modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
0,98mm
Lemeztől mért magasság
0,038" (0,97mm)
Pozíciók száma
40
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)