DF37NC-20DS-0.4V(51) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
20 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF37NC-20DS-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
H11855TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF37NC-20DS-0.4V(51)
Leírás
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DF37NC-20DS-0.4V(51) modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
0,98mm
Lemeztől mért magasság
0,038" (0,97mm)
Pozíciók száma
20
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)