DF37NB-34DS-0.4V(75) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 1 526
Adatlap
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: DF37NB-34DS-0.4V(75)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF37NB-34DS-0.4V(75)
DigiKey raktári szám
DF37NB-34DS-0.4V(75)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF37NB-34DS-0.4V(75)
Leírás
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
34 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF37NB-34DS-0.4V(75) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
0,98mm
Pozíciók száma
34
Lemeztől mért magasság
0,038" (0,97mm)
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)