DF37B-30DP-0.4V(53)
DigiKey raktári szám
H11836TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H11836CT-ND - Vágott szalag (CT)
H11836DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF37B-30DP-0.4V(53)
Leírás
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Részletes leírás
30 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF37B-30DP-0.4V(53) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
0,98mm
Pozíciók száma
30
Lemeztől mért magasság
0,030" (0,75mm)
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)