DF36A-45S-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
26-DF36A-45S-0.4V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF36A-45S-0.4V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF36A-45S-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF36A-45S-0.4V(51)
Leírás
CONN RCPT 45POS 0.016 GOLD SMD
Részletes leírás
45 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,016" (0,40mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF36A-45S-0.4V(51) modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
12,0µin (0,30µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
Közép-érintkezősoros
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
Fém burkolat, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
30VAC