DF36A-40S-0.4V(52) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 4 860
Adatlap
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
40 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,016" (0,40mm) Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF36A-40S-0.4V(52)
DigiKey raktári szám
DF36A-40S-0.4V(52)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF36A-40S-0.4V(52)
Leírás
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
Részletes leírás
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
12,0µin (0,30µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
Közép-érintkezősoros
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
Fém burkolat, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
30VAC