DF30FC-60DS-0.4V(82) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 3 029
Adatlap
60 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF30FC-60DS-0.4V(82)
DigiKey raktári szám
H3857TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H3857CT-ND - Vágott szalag (CT)
H3857DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF30FC-60DS-0.4V(82)
Leírás
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DF30FC-60DS-0.4V(82) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
0,9mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)
Pozíciók száma
60
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)