DF22L-4P-7.92DS(53)
DigiKey raktári szám
26-DF22L-4P-7.92DS(53)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF22L-4P-7.92DS(53)
Leírás
CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 4 position 0,312" (7,92mm)
EDA / CAD modellek
DF22L-4P-7.92DS(53) modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,146" (3,70mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,480" (12,20mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Tasak
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
piros
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Rögzítés módja
Névleges feszültség
1000VAC/DC
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,354" (9,00mm)