DF14-30S-1.25C(10)-view2
DF14-30S-1.25C(10)
DigiKey raktári szám
26-DF14-30S-1.25C(10)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF14-30S-1.25C(10)
Leírás
CONN RCPT HSG 30POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat bézs 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF14-30S-1.25C(10) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,049" (1,25mm)
Gyrt.
Sorok száma
1
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C