DF13-5P-1.25V(76)
DigiKey raktári szám
H126407-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF13-5P-1.25V(76)
Leírás
CONN HEADER SMD 5POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 5 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF13-5P-1.25V(76) modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,189" (4,80mm)
Gyrt.
Érintkező formája
négyzet
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
kártyavezető, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 3 oldalról
Névleges feszültség
150V