DF13-5P-1.25DSA(25)
DigiKey raktári szám
26-DF13-5P-1.25DSA(25)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF13-5P-1.25DSA(25)
Leírás
CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 5 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF13-5P-1.25DSA(25) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,169" (4,30mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
150V