DF13-2P-1.25DS(55)
DigiKey raktári szám
26-DF13-2P-1.25DS(55)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF13-2P-1.25DS(55)
Leírás
CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 2 position 0,049" (1,25mm)
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,142" (3,60mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
bézs
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Rögzítés módja
Névleges feszültség
150V