DF12NB-36DS-0.5V(51)
DigiKey raktári szám
26-DF12NB-36DS-0.5V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF12NB-36DS-0.5V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF12NB-36DS-0.5V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF12NB-36DS-0.5V(51)
Leírás
CONN RCPT 36POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF12NB-36DS-0.5V(51) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
3,5mm, 4mm, 5mm
Pozíciók száma
36
Lemeztől mért magasság
0,106" (2,70mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)