DF11CZ-14DS-2V(22)
DigiKey raktári szám
26-DF11CZ-14DS-2V(22)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF11CZ-14DS-2V(22)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF11CZ-14DS-2V(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11CZ-14DS-2V(22)
Leírás
CONN RCPT 14POS 0.079 TIN SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF11CZ-14DS-2V(22) modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
bézs
Sorozat
Szigetelés magassága
0,234" (5,95mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
aljzat
Magasság csatlakozópárral együtt
7,55mm, 8,2mm
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Névleges feszültség
250V
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
univerzális
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)