DF11-22DS-2C
DF11-22DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-22DS-2C
DigiKey raktári szám
H2028-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-22DS-2C
Leírás
CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF11-22DS-2C modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)