DF11-14DS-2DSA(05)
DF11-14DS-2DSA(05)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-14DS-2DSA(05)
DigiKey raktári szám
H10173-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-14DS-2DSA(05)
Leírás
CONN RCPT 14POS 0.079 TIN PCB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF11-14DS-2DSA(05) modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
78,7µin (2,00µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
fekete
Sorozat
Szigetelés magassága
0,244" (6,20mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,8mm, 8,45mm
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
250V
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
univerzális
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)