BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 3 273
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Panasonic Industry
30 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51)
DigiKey raktári szám
26-BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51)
Leírás
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BM28B0.6-30DP/2-0.35V(51) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
0,6mm
Pozíciók száma
30
Lemeztől mért magasság
0,018" (0,46mm)
Kivezetési raszter
0,014" (0,35mm)