BM24-30DP/2-0.35V(53)
DigiKey raktári szám
H124926TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H124926CT-ND - Vágott szalag (CT)
H124926DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM24-30DP/2-0.35V(53)
Leírás
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BM24-30DP/2-0.35V(53) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
0,8mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,026" (0,65mm)
Pozíciók száma
32 (30 + 2 táp)
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,014" (0,35mm)