BK22C07-6DP/2-0.4V(800)
DigiKey raktári szám
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-BK22C07-6DP/2-0.4V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK22C07-6DP/2-0.4V(800)
Leírás
PLUG, 6POS., 0.4MM PITCH, 15A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
0,7mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,024" (0,61mm)
Pozíciók száma
8 (6 + 2 táp)
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)