BK13C06-40DP/2-0.35V(800)
DigiKey raktári szám
26-BK13C06-40DP/2-0.35V(800)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-BK13C06-40DP/2-0.35V(800)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-BK13C06-40DP/2-0.35V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK13C06-40DP/2-0.35V(800)
Leírás
CONN HDR 0.35MM SMD 40POS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BK13C06-40DP/2-0.35V(800) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
1,97µin (0,050µm)
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
0,6mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,019" (0,48mm)
Kivezetési raszter
0,014" (0,35mm)