AU1FR-24P(805)
DigiKey raktári szám
26-AU1FR-24P(805)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-AU1FR-24P(805)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-AU1FR-24P(805)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AU1FR-24P(805)
Leírás
RECEPTACLE, 24 POS., MALE, RIGHT
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
USB-C (USB TYPE-C) dugó csatlakozó 24 Pozíció Furatszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Névleges áram (Amper)
5A