A3C-28DA-2DSC(71) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Preci-Dip
Raktáron: 0
Similar
Preci-Dip
Raktáron: 0
Samtec Inc.
Raktáron: 23
Adatlap
28 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A3C-28DA-2DSC(71)
DigiKey raktári szám
H10914-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A3C-28DA-2DSC(71)
Leírás
CONN RCPT 28POS 0.079 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A3C-28DA-2DSC(71) modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
fekete
Sorozat
Szigetelés magassága
0,165" (4,20mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező tüske hossza
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
5,1mm, 6mm
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
200VAC
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
univerzális, telekommunikáció
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)