A3A-20PA-2SV(71) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A3A-20PA-2SV(71)
A3A-20PA-2SV(71)
A3A-20PA-2SV(71)
DigiKey raktári szám
H10954-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A3A-20PA-2SV(71)
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
A3A-20PA-2SV(71) modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,138" (3,50mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,071" (1,80mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
barna
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
200V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
6mm, 8,8mm