A1-30PA-2.54DSA(71) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Molex
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Molex
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 782
TE Connectivity AMP Connectors
3M
Preci-Dip
Preci-Dip
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A1-30PA-2.54DSA(71)
DigiKey raktári szám
H123009-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A1-30PA-2.54DSA(71)
Leírás
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
A1-30PA-2.54DSA(71) modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,454" (11,54mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
200V