GK220S24-150W
DigiKey raktári szám
3986-GK220S24-150W-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GK220S24-150W
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3000 V
Csomagolás
Tárolódoboz
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Típus
zárt
Tulajdonságok
Túlterhelés-, túlmelegedés-, túlfeszültség- és rövidzárvédelem (OLP, OTP, OVP, SCP)
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Méretek
6,26" H. x 3,82" Sz. x 1,18" M. (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
6250 mA