T50RTM250HSM4
DigiKey raktári szám
1436-1835-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T50RTM250HSM4
Leírás
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 8.39"
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, kioldható fekete 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 50font (22,68kg)
Kategória
Hossz (tényleges)
0,699' (213,13mm, 8,39")
Rögzítés módja
Benyomható, Fenyőfa
Csomagolás
Ömlesztve
Aktív
Tulajdonságok
hőstabilizált
Kábelkötegelő típusa
standard, kioldható
Hossz (hozzávetőleges)
8,5"
Köteg átmérője
1,97" (50,00mm)
Alap típusszám
Szélesség
0,185" (4,70mm)