T50R0HIRM4
DigiKey raktári szám
T50R0HIRM4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T50R0HIRM4
Leírás
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, zárható fekete 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50font (22,68kg)
Kategória
Szélesség
0,181" (4,60mm)
Gyártó
HellermannTyton
Hossz (tényleges)
0,663' (202,00mm, 7,95")
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Szakítószilárdság
50font (22,68kg)
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Anyag
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Hossz (hozzávetőleges)
8"
Szín
fekete
Köteg átmérője
1,97" (50,00mm)