S7181-45R
DigiKey raktári szám
952-2738-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-2738-1-ND - Vágott szalag (CT)
952-2738-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S7181-45R
Leírás
RFI SHLD FINGER PHOS GOLD SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Rádiófrekvenciás zavarás Rugalmas árnyékoló érintkező Foszfor-bronz arany forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S7181-45R modellek
Kategória
Magasság
0,177" (4,50mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Anyag
Foszfor-bronz
Sorozat
Bevonat
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bevonat vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Szerelés módja
forraszanyag
Típus
Rugalmas árnyékoló érintkező
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Szélesség
0,091" (2,30mm)
Alap típusszám
Hossz
0,181" (4,60mm)