S70-332002045R
DigiKey raktári szám
952-3143-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-3143-1-ND - Vágott szalag (CT)
952-3143-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S70-332002045R
Leírás
CONTACT SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Érintkezőrugó Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S70-332002045R modellek
Kategória
Érintkező anyaga
Berillium-réz
Gyártó
Harwin Inc.
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
6A
Érintkező típusa
Érintkező lap
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 180°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alap típusszám
Csatlakozófelület kialakítása és méretei
Kör alakú - 0,126" (3,20mm) átmérő, 0,008" (0,20mm) M.