S01-40150600
DigiKey raktári szám
952-S01-40150600-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S01-40150600
Leírás
RF SHIELD 40X15X6MM 0.3MM THICK
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló Fedél 0,591" (15,00mm) X 1,575" (40,00mm) Szellőzőnyílás nélküli Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S01-40150600 modellek
Kategória
Magasság (összesen)
0,236" (6,00mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz (összesen)
1,575" (40,00mm)
Csomagolás
Doboz
Szélesség (összesen)
0,591" (15,00mm)