S01-30200500
S01-30200500
EMC/RFI Shield Can Clips | Datasheet Preview
S01-30200500
DigiKey raktári szám
952-2640-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S01-30200500
Leírás
RF SHIELD 0.8" X 1.181" SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló CAN 0,787" (20,00mm) X 1,181" (30,00mm) Szellőzőnyílás nélküli Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S01-30200500 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,200" (5,08mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz (összesen)
1,181" (30,00mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,787" (20,00mm)