R30-3002402
R30-3002402
Harwin’s Company Overview
R30-3002402
DigiKey raktári szám
952-1511-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R30-3002402
Leírás
HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 24MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hatlapú távtartó Menetes M3x0.5 sárgaréz 0,945" (24,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R30-3002402 modellek
Kategória
Csavarmenet típusa
Gyrt.
Külső átmérő
0,197" (5,00mm) hatsz.
Sorozat
Távtartási magasság
0,945" (24,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz (összesen)
1,181" (30,00mm)