M80-FF21068F2-0450L
DigiKey raktári szám
952-M80-FF21068F2-0450L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-FF21068F2-0450L
Leírás
CBL ASSY 2MM 10POS FMALE TO WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 1,48' (450,00mm)
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,079" (2,00mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
1,48' (450,00mm)