M80-FC21068L0-0150L
DigiKey raktári szám
952-M80-FC21068L0-0150L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-FC21068L0-0150L
Leírás
CBL L-TEK FMALE 10POS 150MM
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Sorok száma
2
Raszter (csatlakozó)
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")