M80-FC21005L0-0150F
DigiKey raktári szám
952-M80-FC21005L0-0150F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-FC21005L0-0150F
Leírás
CBL L-TEK F-F 10POS 150MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,079" (2,00mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")