M80-FB10468F2-0150L
DigiKey raktári szám
952-M80-FB10468F2-0150L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-FB10468F2-0150L
Leírás
CBL J-TEK FMALE 4POS 150MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - kábel 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,079" (2,00mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")