M80-5012042
DigiKey raktári szám
M80-5012042-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-5012042
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M80-5012042 modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,173" (4,40mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,220" (5,60mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
29,5µin (0,75µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony, illesztőperem
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2,2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
120V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm, 7,7mm, 9,75mm, 10,75mm, 13,35mm, 14,75mm