M80-4205001
DigiKey raktári szám
M80-4205001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M80-4205001
Leírás
CONN RCPT 50POS 0.079 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M80-4205001 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
12,0µin (0,30µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
fekete
Sorozat
Szigetelés magassága
0,205" (5,20mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
Ón-ólom
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,3mm, 7,55mm
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, illesztőperem, szerelőperem, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
120V
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
autóipar, univerzális, katonai
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)