M55-8004042-0150A
DigiKey raktári szám
952-M55-8004042-0150A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55-8004042-0150A
Leírás
CBL ASSEM 1.27MM 40POS F-F 150MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,492' (150,00mm, 5,91")
EDA / CAD modellek
M55-8004042-0150A modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
reteszelő zár, polaritásvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Szürke, szalag
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Pozíciók száma
40
Kábel végződtetése
IDC
Sorok száma
2
Érintkező bevonata
arany
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)