M50-3550542
DigiKey raktári szám
952-2644-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3550542
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
M50-3550542 modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,107" (2,71mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,351" (8,92mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
1,75A érintkezőnként
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
11,6mm
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Rögzítés módja
reteszelő zár/kilökő kampók
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)