M50-3030442
DigiKey raktári szám
952-3576-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3030442
Leírás
CONN RCPT 4POS 0.05 GOLD PCB
Részletes leírás
4 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
M50-3030442 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,173" (4,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,094" (2,40mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Magasság csatlakozópárral együtt
5,4mm, 6,08mm, 9,37mm
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A