M300-FV10345F2
DigiKey raktári szám
952-M300-FV10345F2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FV10345F2
Leírás
CONN RCPT 3MM PCB GOLD 3POS
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,118" (3,00mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M300-FV10345F2 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
3,94µin (0,100µm)
Sorozat
Szigetelés színe
zöld
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,256" (6,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,126" (3,20mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Érintkező típusa
aljzat, táp
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
8,9mm
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
10A
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
600V